А ви знаєте, що поряд з нами є літакобудівне підприємство – «Аеропракт»?
За Google відстань від нашого учбового корпусу до «Аеропракту» всього 275 метрів. Підприємство працює із 1991 року, а у 2017 зібрало вже свій 1000-й літак. Починало із 3-х літаків в рік, зараз – 30. Літаки не великі – двомісні, але сучасні. Вони опанували повітряний простір цілої планети, бо є автопілот та парашутна система. «Аеропракт» – надсучасне виробництво та застосовує смарт технології:
– 3D проектування деталей та пристосувань для збирання (крила, фюзеляж, тощо);
– 3D фрезерування на верстатах із ЧПК;
– збирання.
Партія літаків не перевищує 10-ти.
Далі вносяться доопрацювання по результатам випробувань, що вимагає зміни моделей та не рідко пристосувань. Це дозволяє підприємству триматися на гребені технічного прогресу.
Відвідування підприємства стало традиційним для студентів нашої кафедри. Ми встигли побувати на підприємстві «Аеропракт» ще до карантину. Сподіваємось на продовження традиції після зняття карантину. А зараз, згадаємо ті цікаві моменти!
Розрахунок конкурсного бала та шанси на ступ на спеціальність 131 «Прикладна механіка» інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О.Патона (КПІ ім. Ігоря Сікорського). Запрошуємо до навчання https://smart-kpi.kyiv.ua/
Геннадій Жук – директор ДП “ДКТБ ІЕЗ ім. Є.О. ПАТОНА НАНУ” розповідає про свою діяльність у області зварювання та наших випускників. Спеціальність 131 «Прикладна механіка» інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О.Патона (КПІ ім. Ігоря Сікорського). Запрошуємо до навчання https://smart-kpi.kyiv.ua/